Двері Страж

Двері Страж

Ваш надійний Страж - вхідні двері зі сталевими «нервами»

Найважливіше для глави сімейства - безпека його сім'ї, тому до питання вибору зовнішніх дверей слід підійти з усією відповідальністю:

Вивчіть ринок і зупиніть вибір на відомому виробнику, краще, якщо у нього буде профільна спеціалізація - наприклад, виготовлення тільки броньованих і металевих дверей.

Ознайомтеся з характеристиками виробів. Наприклад, найнадійнішими вважаються вхідні двері з листів розжареної сталі товщиною 3-4 мм. Однак така покупка обійдеться дорого. Оптимальний варіант - зовнішні двері зі сталевим профілем 1,5-2 мм.

Обов'язково враховуйте той факт, де буде стояти двері. Вуличні двері (наприклад, в приватних будинках) постійно піддаються впливу зовнішніх факторів - ультрафіолету, вологи, морозу і т.п., - тому їх поверхня повинна бути оброблена особливими способом.


Сьогодні самим ідеальним варіантом по співвідношенню ціна-якість вважається обробка МДФ-панелей плівкою Vinorit, що підвищує зносостійкість і міцність виробів.


Сучасний ринок дверей насичений пропозиціями. Величезною популярністю користуються вироби італійських та відчизняних брендів. Однак зовнішні металеві двері українських виробників нічим не поступаються в якості своїм закордонним конкурентам, при цьому ціна на них на порядок нижче.

Вхідні двері Страж стануть надійним захисником вашого житла. Ця одеська компанія більше 12 років радує своїх шанувальників вишуканими і міцними моделями з оригінальним дизайнерським оформленням.


Поглянувши на вхідні двері Страж, ціна на них стає другорядним фактором. Лінія «Патина» і «Престиж» вражають різноманітністю вишуканих стилів: витончена класика, хай-тек, модерн. І навіть серія «Стандарт» виглядає абсолютно нестандартно.


Купити вхідні двері Страж можна в спеціалізованих салонах «Тріо Двері», розташованих в Києві, Донецьку, Запоріжжі та в інших містах, адреси яких ви знайдете в розділі «Контакти». Хочете заощадити час? Тоді пропонуємо зробити замовлення в нашому інтернет-магазині. Для цього, вибравши модель, натисніть кнопку «У кошик».

Prestige Lux Mela

26950 грн

Prestige Lux Solo

28820 грн

Proof Freedom

34800 грн

Proof Giada D

31200 грн

Proof Giada E

34550 грн

Proof Nominal

35600 грн

Proof Party D

30500 грн

Proof Rio-S

33100 грн

Proof Slim S

32000 грн

Показано з 1 по 15 із 20 (всього 2 сторінок)

Двері Страж - відгуки покупців

Немає відгуків

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію