Страж

Страж

Ваш надійний Страж - вхідні двері зі сталевими «нервами»

Найважливіше для глави сімейства - безпека його сім'ї, тому до питання вибору зовнішніх дверей слід підійти з усією відповідальністю:

Вивчіть ринок і зупиніть вибір на відомому виробнику, краще, якщо у нього буде профільна спеціалізація - наприклад, виготовлення тільки броньованих і металевих дверей.

Ознайомтеся з характеристиками виробів. Наприклад, найнадійнішими вважаються вхідні двері з листів розжареної сталі товщиною 3-4 мм. Однак така покупка обійдеться дорого. Оптимальний варіант - зовнішні двері зі сталевим профілем 1,5-2 мм.

Обов'язково враховуйте той факт, де буде стояти двері. Вуличні двері (наприклад, в приватних будинках) постійно піддаються впливу зовнішніх факторів - ультрафіолету, вологи, морозу і т.п., - тому їх поверхня повинна бути оброблена особливими способом.


Сьогодні самим ідеальним варіантом по співвідношенню ціна-якість вважається обробка МДФ-панелей плівкою Vinorit, що підвищує зносостійкість і міцність виробів.


Сучасний ринок дверей насичений пропозиціями. Величезною популярністю користуються вироби італійських та відчизняних брендів. Однак зовнішні металеві двері українських виробників нічим не поступаються в якості своїм закордонним конкурентам, при цьому ціна на них на порядок нижче.

Вхідні двері Страж стануть надійним захисником вашого житла. Ця одеська компанія більше 12 років радує своїх шанувальників вишуканими і міцними моделями з оригінальним дизайнерським оформленням.


Поглянувши на вхідні двері Страж, ціна на них стає другорядним фактором. Лінія «Патина» і «Престиж» вражають різноманітністю вишуканих стилів: витончена класика, хай-тек, модерн. І навіть серія «Стандарт» виглядає абсолютно нестандартно.


Купити вхідні двері Страж можна в спеціалізованих салонах «Тріо Двері», розташованих в Києві, Донецьку, Запоріжжі та в інших містах, адреси яких ви знайдете в розділі «Контакти». Хочете заощадити час? Тоді пропонуємо зробити замовлення в нашому інтернет-магазині. Для цього, вибравши модель, натисніть кнопку «У кошик».

Prestige 43
Prestige 43

16700 грн

Prestige 49
Prestige 49

16700 грн

Prestige 56
Prestige 56

16700 грн

Prestige 57
Prestige 57

16700 грн

Prestige Entra
Prestige Entra

21830 грн

Prestige Nika
Prestige Nika

22330 грн

Prestige Splint
Prestige Splint

17680 грн

Prestige Вена
Prestige Вена

17250 грн

Prestige Едель
Prestige Едель

16700 грн

Prestige Каре
Prestige Каре

19900 грн

Prestige Лайн
Prestige Лайн

16940 грн

Показано з 1 по 15 із 63 (всього 5 сторінок)

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію