Розсувні двері

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію

Вибрати i купити розсувні двері у мережі салонів Тріо Двері легко - 
просто зверніться до нашого консультанта

Розсувні двері - вдале придбання для тих, хто цінує зручність, простоту і функціональність. Вони можуть складатися з одного або декількох полотен різноманітних форм і розмірів. Міжкімнатні розсувні двері мають різну комплектацію, яка залежить від складності конструкції і компанії-виробника. Подібні системи включають в себе спеціальний механізм, за допомогою якого здійснюється рух в різних напрямках. Завдяки надійним кріпленням і рухомим елементам, двері-купе відрізняються довговічністю і легкістю в експлуатації. Ми пропонуємо Вам оригінальні моделі, зовнішній вигляд яких стане приємним доповненням практичних і якісних конструкцій. Вашій увазі представлені полотна з різними варіантами обробки: від шпону до ламінату різних фактур і забарвлень. В наявності є суцільні й засклені моделі, оснащені якісною фурнітурою, наприклад, з вбудованими ручками втопленої форми, що надає розсувним полотнам додаткових декоративних властивостей.

Наші міжкімнатні розсувні двері - це ідеальне поєднання кращих характеристик сучасних конструкцій з необмеженими можливостями для дизайну і зонування різних приміщень, при цьому їх ціна доступна для будь-якого гаманця.

Купити розсувні міжкімнатні двері в Києві можна в будь-якому з спеціалізованих магазинів нашої фірми. Ми також здійснюємо замір, виготовлення та встановлення розсувних міжкімнатних дверей в Україні. Звертайтеся!

Системи відкривання розсувних дверей


КУПЕ                                                                                     ПЕНАЛ

        


MISTERI                                                                                    MAGIC