Дверні ручки

Показано з 1 по 15 із 111 (всього 8 сторінок)

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію

Жодні двері не можуть вважатися повноцінними без відповідної фурнітури. Спеціальний елемент дозволяє керувати дверима, а також є элементом декору. Ручки для дверей мають бути правильно підібрані, щоб гармонійно виглядати в інтер'єрі і бездоганно виконувати свої функції.

На сьогоднішній день існіє велика різноманітність ручок, які відрізняються між собою по формі і стилю. Стосовно матеріалу виробу, то переважно використовується метал: сталь, сплави алюмінію, латунь. Для збільшення терміну використання і захисту від несприятливого зовнішнього впливу застосовують хромування і нікелювання.

Різновиди

Купити дверні ручки можна з таким принципом дії:

  • натискним – працюють від опускання вниз важеля, який приводить в рух засувку замку;

  • поворотним – мають форму кулі і оснащуються засувкою або кнопкою блокування, механізм забезпечує замикання. Двері відчиняються при повертанні ручки;

  • для розсувних конструкцій – використовуються спеціальні вироби, які не виходять за межі полотна. Вони можуть мати фіксатор, замок або засувку;

  • стаціонарним – кріпляться до дверей і не пов'язані із замком. Використовують для більш зручного відкривання і закривання.

На нашому сайті можна різноманітні дверні ручки купити за хорошою ціною з доставкою по Києву та іншим населеним пунктам України.

Асортимент нашого магазину

В онлайн-каталозі представлені різні моделі надійних виробників. В асортименті ручки на розетці і на планці. У нас є маса рішень для оснащення дверей різних стилів.

Дверні ручки від виробника придбати можна у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, відвідав один з наших салонів. Дивіться їх адреси у розділі «Контакти» або просто оформляйте замовлення на сайті.