Технічні двері

 

Технічні двері Astori
E 1
Індивідуальний прорахунок
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію

Замовити технічні двері недорого дуже легко

Компанія «Тріо Двері» - це 20-річний досвід реалізації вхідних і міжкімнатних дверей на ринку України, більше 10 спеціалізованих салонів по всій країні. Ми цінуємо кожного клієнта, пропонуючи професійний сервіс і сучасні розробки майстрів дверної справи. Запрошуємо відвідати магазини «Тріо Двері» в Києві, Дніпрі, Одессі, Харкові, Львові, Мариуполі та в інших містах. Адреси салонів вказані в розділі «Контакти».
Щоб на власні очі побачити двері вхідні технічні або міжкімнатні, не обов'язково йти в магазин. На сайті інтернет-магазину «Тріо Двері» представлені оригінальні моделі з фото. Ми також надаємо професійні послуги з встановлення дверей.

Двері металеві технічні для офісів та житлових будинків

У «Тріо Двері» кожен знайде двері до душі. У нас можна підібрати цікаві рішення для кухні, вітальні та офісу. Медичні установи і великі підприємства потребують особливо якісні двері. У наших салонах та інтернет-магазині можна придбати технічні двері дешево з МДФ, дерева, зі склом і без.

До основних характеристик таких моделей відносяться:

  • висока міцність і зносостійкість;
  • надійність і безпека;
  • можливість установки в будівлях будь-якого призначення.

Якщо в приміщенні спостерігається підвищена вологість, воно знаходиться в групі ризику по виникненню пожеж (промислові підприємства, хім. лабораторії і т.п.), то в даному випадку технічні двері - не розкіш, а практична необхідність.
 
Виготовлені в одно- і двостулковому варіанті, вони являють собою зібрані і повністю готові до установки дверні блоки. Завдяки сучасним матеріалам і конструкції, такі двері надзвичайно довговічні, стійкі до зломів і пошкоджень.
 
На технічних дверях не економлять! Їх ціна прямо пропорційна якості, тому вибираючи найдешевший варіант, Ви ризикуєте згодом витратити в рази більше. Компанія «Тріо Двері» пропонує надійні та міцні звукоізоляційні та протипожежні двері від провідних виробників з Польщі та України за помірними цінами.