Скляні перегородки

Модельний ряд розсувних перегородок Astori

Бажання розширити простір власної квартири і впустити в неї більше природного світла цілком зрозуміле. Одним з варіантів такого рішення є міжкімнатні скляні перегородки.

Крім свого прямого призначення - зонування та ізолювання простору, такі конструкції привносять в інтер'єр і декоративну родзинку: вітражі, малюнки піскоструєм на склі, фотодрук та тонування скла - всі ці варіанти декорування дизайнери активно використовують при створенні дизайн проектів.


Що важливо знати о скляних перегородках?

При виборі перегородок важливо знати, що не тільки на малюнок на склі та засіб його нанесення потрібно звернути увагу. Скляні перегородки можуть бути в алюмінієвій або дерев'яній обв'язці, або суцільноскляні. У випадку з використанням профілю, як правило, вставляється звичайне скло 4 мм. Якщо ж перегородка цільноскляна, то скло використовується товще (від 6 до 16 мм).

Також варто пам'ятати, що є різні варіанти форм і матеріалів самого профілю, який тримає скло по периметру та, фактично, забезпечує функціональність самої перегородки.

Останнім часом все більшої популярності набирають перегородки зі скла взагалі без обв'язки алюмінієм. У таких конструкціях використовується спеціальний склотримач, який стикується вже з самим розсувним механізмом.

Яке скло використовують у перегородках

- триплекс (багатошарове скло, яке навіть якщо його розбити не висипається осколками, а просто дає тріщину, як автомобільне скло);

- гартоване скло - міцність в 5-6 разів вище, ніж у звичайного, при прямому ударі. Гартоване скло обов'язково треба захищати по периметру, воно не витримує ударів у торець! Але і в цьому випадку це скло просто розсипається на дрібні негострі шматочки.

- акрилове оргскло - штучний сплав забезпечує прозорість, практично без спотворень і зовсім не розбивається, можна тільки зламати.

Як ми бачимо, сучасні види скла зовсім не настільки тендітні, як може здатися. Вони здатні витримати серйозні удари і навантаження в більш ніж 100 кг.

Комплектуючі для розсувних перегородок

Важливо відзначити, що велике значення при виборі перегородки має виробник самої розсувної системи. Також сьогодні технології дозволяють застосовувати скло і в створенні вигнутих (радіусних) перегородках. Стильно і оригінально виглядають перегородки, в яких скло поєднується з каменем, деревом або шкірою. Все це розширює можливості для дизайну інтер'єру та оформлення свого власного унікального простору для роботи або житла.

Скляні перегородки - відмінне рішення не тільки для невеликих, житлових або офісних приміщень, а також для простору в стилі хай-тек, мінімалізм, індастріал та інших сучасних напрямків.

І нехай вони не забезпечують повну шумо- і теплоізоляцію, як і будь-яка розсувна система, важливість та переваги прозорих скляних перегородок складно недооцінити.

Звертайтеся до наших менеджерів в салонах або на Гарячу лінію, і ми Вам відповімо на всі технічні питання, прорахуємо варіант який Вам сподобався, та запропонуємо ще.

Наші роботи:

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію

Найпоширеніші запитання про скляні перегородки
Astori NOA – модний сучасний дизайн, чорний профіль, тоноване скло
Astori COMODO – універсальна перегородка в стилі лофт, чорний профіль, прозоре скло
Astori Alessandro – елегантна модель в темно бронзовому профілі з бронзовим склом для вишуканих інтер’єрів
Мінімальна висота конструкції від 1 м
Стандартне виконання висоти йде до 4,5 м
Можливо виготовити високі конструкції до 5,95 м
Стандарт – найбільш вигідна ціна, виходячи викорситаного скла та профілю
Премиум – ціновий сегмент, що включає популярні моделі з додатковим використанням профілю
VIP – ціновий сегмент, в якому представлені вишукані моделі з максимальним використанням профілю