Скляні перегородки

Модельний ряд розсувних перегородок Astori

Скляні перегородки Astori Alessandro
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori Comodo
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori Etro
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori Filetto
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori La Linea
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori Leggeri
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori Linea di luce
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori Noa
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori Raggi di luce
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori Sergio
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori Stato
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori Unità di luce
Індивідуальний прорахунок
Скляні перегородки Astori Volo
Індивідуальний прорахунок

Бажання розширити простір власної квартири і впустити в неї більше природного світла цілком зрозуміле. Одним з варіантів такого рішення є міжкімнатні скляні перегородки.

Крім свого прямого призначення - зонування та ізолювання простору, такі конструкції привносять в інтер'єр і декоративну родзинку: вітражі, малюнки піскоструєм на склі, фотодрук та тонування скла - всі ці варіанти декорування дизайнери активно використовують при створенні дизайн проектів.


Що важливо знати про скляні перегородки?

При виборі перегородок важливо знати, що не тільки на малюнок на склі та засіб його нанесення потрібно звернути увагу. Скляні перегородки можуть бути в алюмінієвій або дерев'яній обв'язці, або суцільноскляні. У випадку з використанням профілю, як правило, вставляється звичайне скло 4 мм. Якщо ж перегородка цільноскляна, то скло використовується товще (від 6 до 16 мм).

Також варто пам'ятати, що є різні варіанти форм і матеріалів самого профілю, який тримає скло по периметру та, фактично, забезпечує функціональність самої перегородки.

Останнім часом все більшої популярності набирають перегородки зі скла взагалі без обв'язки алюмінієм. У таких конструкціях використовується спеціальний склотримач, який стикується вже з самим розсувним механізмом.

Яке скло використовують у перегородках

- триплекс (багатошарове скло, яке навіть якщо його розбити не висипається осколками, а просто дає тріщину, як автомобільне скло);

- гартоване скло - міцність в 5-6 разів вище, ніж у звичайного, при прямому ударі. Гартоване скло обов'язково треба захищати по периметру, воно не витримує ударів у торець! Але і в цьому випадку це скло просто розсипається на дрібні негострі шматочки.

- акрилове оргскло - штучний сплав забезпечує прозорість, практично без спотворень і зовсім не розбивається, можна тільки зламати.

Як ми бачимо, сучасні види скла зовсім не настільки тендітні, як може здатися. Вони здатні витримати серйозні удари і навантаження в більш ніж 100 кг.

Комплектуючі для розсувних перегородок

Важливо відзначити, що велике значення при виборі перегородки має виробник самої розсувної системи. Також сьогодні технології дозволяють застосовувати скло і в створенні вигнутих (радіусних) перегородках. Стильно і оригінально виглядають перегородки, в яких скло поєднується з каменем, деревом або шкірою. Все це розширює можливості для дизайну інтер'єру та оформлення свого власного унікального простору для роботи або житла.

Скляні перегородки - відмінне рішення не тільки для невеликих, житлових або офісних приміщень, а також для простору в стилі хай-тек, мінімалізм, індастріал та інших сучасних напрямків.

І нехай вони не забезпечують повну шумо- і теплоізоляцію, як і будь-яка розсувна система, важливість та переваги прозорих скляних перегородок складно недооцінити.

Звертайтеся до наших менеджерів в салонах або на Гарячу лінію, і ми Вам відповімо на всі технічні питання, прорахуємо варіант який Вам сподобався, та запропонуємо ще.

Наші роботи:

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію

Найпоширеніші запитання про скляні перегородки
Astori NOA – модний сучасний дизайн, чорний профіль, тоноване скло
Astori COMODO – універсальна перегородка в стилі лофт, чорний профіль, прозоре скло
Astori Alessandro – елегантна модель в темно бронзовому профілі з бронзовим склом для вишуканих інтер’єрів
Мінімальна висота конструкції від 1 м
Стандартне виконання висоти йде до 4,5 м
Можливо виготовити високі конструкції до 5,95 м
Стандарт – найбільш вигідна ціна, виходячи викорситаного скла та профілю
Премиум – ціновий сегмент, що включає популярні моделі з додатковим використанням профілю
VIP – ціновий сегмент, в якому представлені вишукані моделі з максимальним використанням профілю