Медичні двері

Особливості медичних дверей

Щоб створити комфортне і безпечне медичне середовище для пацієнтів, лікарів та інших фахівців галузі, необхідні гігієна, стерильність і чистота в приміщеннях. До дверей для медичних установ висувають регламентовані на законодавчому рівні вимоги, зокрема така продукція повинна бути сертифікована.

Медичні двері повинні відповідати великій кількості норм: екологічних, санітарно-епідеміологічних і, звичайно, естетичних.

Основні характеристики медичних дверей:

  • Високо міцні, легкі і функціональні
  • Стійкі до впливу агресивних засобів обробки
  • Мають високоякісну фурнітуру
  • Екологічні і не вбирають сторонні запахи

Якісні медичні двері повинні мати спеціальну ламинацію поверхні - покриття HPL. Цей матеріал вважається найбільш міцним і довговічним, забезпечує захист від хімічного і механічного впливу.

Різноманітність покриття HPL допоможе підібрати варіант для будь-яких потреб - як функціональних, так і дизайнерських.

Акустична ізоляція медичних дверей - 30 - 32 дБ.

Дотягувач - опціонально.

Двері для палат

Двері в палатах пацієнтів повинні бути міцними і відповідати вимогам повсякденного життя. Мають мати гігієнічну поверхню та бути простими в експлуатації.

Двері для коридорів

Коридори клінік і лікарень повинні мати максимально великий цикл відкривання, бути зручними в експлуатації. Двері краще використовувати з широкими полотнами або двостулкові.

Двері для кабінетів

Для цих приміщень підійдуть стійкі до механічних і хімічних впливів двері. Крім того, в кабінетах можна використовувати дизайн, який гармонійно впишеться в інтер'єр.

Двері для функціональних приміщень

Такі двері повинні бути вологостійкими, зручними та міцними в експлуатації, а також забезпечувати безбар'єрний доступ в приміщення.

Варіанти медичних дверей


Сертифікати


Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію