Послуги та сервіс

Компанія Тріо Двері пропонує Вам скористатися послугою встановлення міжкімнатних дверей та монтажу вхідних дверних блоків.

З нами надійно, швидко та зручно! Перегляньте наші умови:

Безкоштовний замір Монтаж Оплата і доставка Гарантії Обмін та повернення
 

Якісний монтаж, виконаний з дотриманням всіх технічних вимог, забезпечить не тільки довгострокову експлуатацію, але і естетичний вигляд Ваших дверей. Установка вхідних дверних блоків і установка міжкімнатних дверей вимагає індивідуального підходу і спеціального інструменту. Фахівці нашої компанії мають всі необхідні навички, інструмент та високу кваліфікацію, щоб виконати будь-який монтаж будь-яких дверей, щоб виконувати всі нормативи (особливо).


Вартість монтажу дверей залежить від багатьох факторів, які включають якість підготовки прорізів, необхідності доопрацювання на місці розширювачів і доборов і, звичайно ж, від вартості самого блоку. Якісний і професійний монтаж дверей заощадить не тільки Ваш час і нерви, а й Ваші гроші, тому що непрофесійна установка дверей є причиною протягів, провисання полотна і передчасного зносу фурнітури, що тягне за собою передчасні ремонтні та реставраційні роботи, а іноді навіть необхідність заміни всього дверного блоку.


Фахівці компанії ТРІО Двері з багаторічним досвідом роботи, які знають всі тонкощі і особливості грамотної установки, подбають про те, що б Ваші двері надійно функціонували протягом довгих років! Звертайтеся за професійною установкою міжкімнатних і вхідних дверей в компанію Тріо Двері і отримуйте гарантійний талон, який забезпечить Вам безкоштовний сервіс дверей протягом усього гарантійного терміну!


Наші переваги:

  • Багатолітній досвід
  • Професійний інструмент
  • Гарантія якості
  • Оперативність
  • Конкурентні ціни
  • Рекомендації експертів