Нестандартні розміри міжкімнатних дверей

В організації простору приватного будинку чи квартири кожної людини міжкімнатні двері є одним із ключових елементів. З їх допомогою можна доповнити інтер'єр, розділити простір або захистити себе від навколишнього фонового шуму людей, що проживають поруч. Однак, помилка в їх виборі може бути видна лише на остаточній стадії ремонту, особливо якщо йдеться про нестандартний розмір дверей для кімнати. Щоб виправити ситуацію, необхідно буде повторно встановити коробку і, можливо, знадобиться перекладка плитки - це додаткова робота та фінансові витрати.


Основні види міжкімнатних дверей

Сучасний ринок дверей величезний, з різноманітністю кольорів, фактур матеріалу, варіантів покриттів: шпон, екошпон, дерево в лаку, ламінат. Також їх можна розділити на кілька основних груп залежно від матеріалу, що використовується:

 • глухого типу, виготовлені повністю із деревного масиву;
 • зі склінням, у дверному полотні присутні місця для вставок зі скла будь-якої форми та розміру;
 • повністю скляні, дверне полотно виконане повністю із суцільного скла у дерев'яній або алюмінієвій коробці з лиштвою.


Стандартні та нестандартні двері

Незважаючи на все різноманіття варіантів доступних на ринку дверей, практично всі вони випускаються фабриками за двома-трьома варіантами висоти: 190 см, 200см і 210 см. З шириною трохи краще - до 10 розмірів в межах від 50 до 90 сантиметрів по ширині, і майже всі варіанти полотен мають однакову товщину. Для туалету або ванної кімнати популярні розміри ширини 50-70 см, у кімнатах використовують 70-90 см. Всі двері, як правило, мають крок по ширині в 10 см.

Це пов'язано з тим, що при будівництві більшої частини житлового фонду (крім хіба що преміум сегмента) використовують уніфіковані стандарти ГОСТ/ДСТУ та будівельні норми СНіП, які визначають розміри дверей. У свою чергу і компанії, також орієнтуючись на ці норми, організовують виробництво дверей, пропонуючи споживачеві вибрати хіба що колір та матеріал покриття. Що ж залишається робити покупцям, які мають бажання закрити нестандартні дверні отвори, які можуть бути вже ширшими, вищими або мати дещо інші форми? Також покупець може хотіти обіграти цікаве дизайнерське рішення, що передбачає нестандартний за формою та розмірами дверний отвір. Відповідь на це питання одна — замовляти двері за індивідуальними розмірами.


Нестандартні розміри міжкімнатних дверей: можливі варіанти рішень

Коли людина під час ремонту стикається з необхідністю підібрати двері у нестандартний отвір, можна звернутися за консультацією до салону. Фахівці зможуть запропонувати такий варіант, про який навіть і не замислювалися спочатку, і допоможуть на кожному з наступних етапів придбання дверей в отвір нестандартної ширини. Основні види дверей, які можуть бути використані в такому випадку, є наступними:

 • арочні;
 • розпашні;
 • розсувні в сторони або зсувні двері-купе;
 • складні двері-гармошка;
 • радіусні.

Етапи вибору нестандартних дверей

Процес вибору та встановлення дверей нестандартного розміру дещо відрізняється від звичайного походу до магазину. Тут необхідно врахувати всі нюанси та тонкощі, тому що замінити двері у разі помилки швидко не вдасться. Основні етапи такі:

 • Попередня консультація. На цьому етапі відбувається консультація з менеджером компанії, яка займається виготовленням дверей нестандартного розміру. Клієнту необхідно викласти своє бачення до конструкції, дизайну, матеріалу. Менеджер допоможе з оформленням побажань клієнта у форму технічного завдання, ознайомить із ціновою політикою для цього вибору та підготує попередній розрахунок.
 • Вимірювання отвору на об'єкті. Фахівцями компанії буде проведено всі необхідні виміри з технічного завдання безпосередньо у клієнта на місці. Також вони зможуть оглянути місця встановлення, врахувати зазори, доступні варіанти відкривання для того, щоб уникнути проблем безпосередньо під час встановлення.
 • Розробка та затвердження креслення з розмірами, оформлення замовлення та внесення частини оплати.
 • Виготовлення дверей, кріплення фурнітури та монтаж їх у отвори майстрами компанії.


Як купити двері нестандартної ширини

Для того, щоб правильно підібрати двері і при цьому витратити мінімум часу та зусиль, звертайтесь в один із салонів “ТРІО ДВЕРІ” або оформлюйте замовлення на сайті. У будь-якому з варіантів досвідчені консультанти допоможуть з вибором, розкажуть про всі нюанси і можливі підводні камені, з якими може зіткнутися покупець.


Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію