Найкращі вхідні двері з металу в 2021 році

Кожна людина вважає власну квартиру недоторканною територією та прагне всіляко убезпечити та захистити її від зазіхання збоку. Для цього можна встановити приховані камери, охоронні системи та інші рішення, що забезпечують безпеку в будинку. Але найпершим та одним з основних елементів захисту є вхідні двері. До їх вибору слід поставитися з усією серйозністю. У цій статті ми розглянемо, як вибрати надійні металеві двері, щоб у них поєднувалися і приваблива ціна, і висока якість. Також ми розглянемо основні характеристики, якими має бути наділене хороше дверне полотно з металу. А насамкінець буде представлений актуальний рейтинг найкращих виробників вхідних дверей (Україна).


Особливості вхідних дверей із металу

Головний акцент у рекламі дерев'яних дверей завжди роблять на екологічності матеріалу, з якого вони виготовлені, на його природності та красі. Але це зовсім не ті особливості продукту, на які виробникам варто звертати увагу, рекламуючи вхідні двері в оселю, адже рейтинг найнадійніших з них у 2021 році складається виключно з металевих моделей.

Для вуличних дверей головними характеристиками є не краса або натуральність, а міцність, надійність та стійкість до різноманітних пошкоджень та дії ззовні. Цими якостями володіють лише металеві вироби. Примітно, що сучасні виробники намагаються зробити свою продукцію не тільки якісною, а й привабливою, тому двері вхідні металеві, які входять до топ найкращих, здатні надійно захистити житло та гармонійно вписатись у його дизайн. Вибираючи вхідну групу, потрібно звертати увагу на конструктивні особливості дверної рами та самого полотна, а також вибирати оптимальну кількість і тип замків.

З одного боку, може здатися, що найкращі металеві вхідні двері повинні мати якнайбільше різних і складних запірних механізмів, але з іншого боку, занадто велика кількість подібних рішень може призвести до істотного підвищення вартості виробу. Як показує практика, велика кількість замків не гарантує надійність захисту, але точно збільшує вагу полотна, а у разі поломки стає причиною додаткових витрат. Якщо ж зламається крабовий замок, то навіть найкращі сталеві двері, що входять до відповідного рейтингу надійності, доведеться утилізувати, а замість них купувати новий виріб.

Не менш важливою особливістю вуличних дверей є їхня ергономіка. Їхнє відчинення має бути під силу не тільки сильним чоловікам, а й людям похилого віку і навіть дітям.

Найкращі металеві двері: які вони?

Купуючи металеві вуличні двері, насамперед потрібно дивитися на якість і товщину металу, з якого вони виготовлені. Ці параметри впливають на ціну виробу та його масу. Важливо розуміти, що навіть найкращі залізні двері не виготовляють із чистого металу, а виконують із спеціальних сплавів. Це роблять для того, щоб надати дверям потрібних характеристик та налагодити їхнє масове виробництво.

Найкращі вхідні двері 2021 роблять з листової сталі, виготовленої одним з наступних методів:

 1. Гаряча прокатка. Створений таким методом метал відрізняється темним забарвленням, яке неможливо розглянути під декоративним оздобленням. Недолік такого матеріалу у тому, що з часом у ньому з'являються сліди корозії, здатні зіпсувати зовнішній вигляд готового виробу. Фірми-виробники металевих дверей з гарячекатанного металу в технічному паспорті на такий виріб вказують маркування 19903.
 2. Холодна прокатка. Створений таким способом сплав коштує дорожче. У необробленому вигляді холоднокатаний метал виглядає як лист оцинкованої сталі. Такий матеріал не схильний до корозії, а в техпаспорті на вироблені з нього вироби вказують маркування 19904.

До рейтингу найкращих вуличних дверей входять тільки ті моделі, які виготовлені з металу, не перенасиченого вуглецем. Через велику кількість цього елемента матеріал втрачає пластичність. Також метал втрачає свої якості при великому вмісті компонентів, що легують. Оптимальним є вміст сплаву не більше 11% легуючих компонентів і максимум 0,6% вуглецю.

Ще одним важливим параметром для металевих конструкцій є товщина листа сталі, з якого вони створені. Вона може досягати 4 мм, точне значення товщини сталі вказують в документах на двері. Від значення цього параметра залежить рівень безпеки конструкції та особливості її експлуатації.

Товщина дверного металу може бути такою:

 • До 1 мм. Це досить невелика товщина, тому використовувати подібні конструкції рекомендують лише у господарських приміщеннях, але ніяк не у житлових квартирах. Вхідні двері з металу такої товщини не здатні надійно захистити від злому, тому за ними не варто зберігати нічого цінного. Це можуть бути якісь господарські інструменти, лопати, мотики та інший садовий інвентар, але не більше;
 • 1-2 мм. Подібні моделі підходять для використання у офісних приміщеннях. Встановлювати двері в такому виконанні рекомендується тільки в будівлях, що добре охороняються, причому з цілодобовою охороною;
 • 2-3 мм. Саме такі металеві двері входять до рейтингу найкращих моделей для квартир;
 • 4 мм. Цей варіант підійде для установки в заміських будинках, де власники проживають на постійній основі та піклуються про свою безпеку.

Товщина металу, яку використовують при виготовленні дверних полотен, впливає на їхню вагу і на те, скільки вони коштуватимуть. Але ціна виробу залежить переважно не від вартості матеріалу, а від додаткового оснащення. Досить дорогими є системи захисту, якими виробники оснащують вхідні двері. І чим їх більше, тим дорожчі вироби. Що стосується маси дверей, то оптимальною для використання у квартирах буде виріб вагою не більше, ніж 70 кг. Тяжчі конструкції підходять для реалізації в банківських установах.


Вибираємо сталеві двері за принципом: доступна ціна - висока якість.

Навіть найкращі квартирні вхідні металеві двері складаються з 2 основних елементів – дверне полотно та рама. Більшість фахівців вважають, що найбільш надійною є рама, що є цільною конструкцією з профільної труби. Більш доступним за ціною є варіант рами, звареної з 4 і більше шматків, але така конструкція буде слабшою. Якщо ви хочете надійні вхідні металеві двері, які гідні того, щоб увійти до рейтингу найкращих, але при цьому не сильно знаєтеся на тонкощах вибору, звертайте увагу на кількість швів на рамі. Чим їх більше, тим менша надійність виробу.

Якщо, незважаючи на застереження, ви все ж таки купите дешеві, але не нандійні двері, будьте готові до того, що через деякий час зіткнетеся з такими неприємностями:

 • Виникнуть перекоси, через які стулка погано закриватиметься або зовсім не зможе зачинитися або відчинитися;
 • Утворюються щілини між полотном та коробкою або між усією конструкцією та отвором. Навіть мінімального зазору достатньо для зловмисника, щоб зрізати петлі або відчинити двері за допомогою звичайного монтування, не кажучи вже про те, що через такі отвори в будинку постійно гулятимуть протяги;
 • Почне клинити замок. По-перше, це сприяє погіршенню безпеки, по-друге, сильно розхитує нерви власників будинку, яким доведеться постійно «воювати» із механізмом, що заклинив.

Купуючи двері, також слід звертати увагу на наявність зварних швів на її лицьовій стороні. Найкраще вибирати монолітні вироби, адже кожен шов – це потенційно слабке місце, яке може привернути увагу зловмисників.

Виробники, що становлять рейтинг вхідних металевих дверей, зазвичай аналізують якості дверного полотна, ребер жорсткості, петель, запірного механізму та теплоізоляційні здібності. Вибираючи вуличні двері для свого дома, вам також необхідно звертати увагу на ці елементи конструкції.


Полотно

Будь-яке дверне полотно – це каркас прямокутної форми, у якому закріплені металеві листи. Він може бути виготовлений з будь-якого матеріалу, починаючи від пластику і алюмінію, закінчуючи склом і деревиною. Різноманітний асортимент моделей дозволяє покупцеві підібрати оптимальний варіант для своєї квартири, який би не лише захищав від впливу погодних умов, а й добре виглядав у дизайні.

Якщо двері планують встановити між житловим приміщенням та вулицею, то найкраще вибирати повністю металеві конструкції, їм не страшні перепади температури та підвищена вологість. Якщо вибрати дерев'яні моделі, то незабаром через вплив атмосферних опадів вони стануть непридатними. Компромісом може стати вибір конструкції із тандемом.

Ребра жорсткості

З якого б матеріалу не виготовляли зовнішні та внутрішні панелі дверного полотна, всередині вони обов'язково мають бути оснащені спеціальними ребрами жорсткості. У стандартних моделях виробники зазвичай встановлюють 2 вертикальні та 1 горизонтальне ребро. Але найкращі виробники вхідних металевих дверей зазвичай збільшують стандартну кількість ребер у 1,5-2 рази. Хоча така конструкція відрізняється досить великою вагою, за рахунок додаткового комплектування ребрами вона стає більш надійною.

Зазвичай ребра жорсткості виготовляють із стандартних металевих куточків, але при створенні надійної конструкції у результаті виходить дуже важкий виріб. Щоб зменшити масу дверей, але при цьому не вплинути на її надійність, можна зробити ребра зі складного профілю.

Завіси

Вибираючи вуличні двері, слід звертати увагу на вмонтовані в них завіси. Вони можуть бути 2 видів:

 • Приховані. Їхня назва говорить сама за себе. Такі петлі не видно зловмиснику, тому він не зможе відчинити двері шляхом банального зрізання петель;
 • Зовнішні. У надійних вхідних конструкціях також використовують цей вид петель. Вони хоч і доступні для зрізання, але завдяки встановленому протизнімному механізму навіть зі зрізаними петлями зловмиснику не вдасться просто так зняти дверне полотно.

Більш доступним за ціною та досить надійним є другий варіант завіс.

Якщо двері важать не більше 80 кг, вони оснащуються 2 петлями. Такої кількості достатньо для виробів, що відчиняють/зачинають до 60 разів на день. Якщо дверне полотно буде куленепробивним або його будуть експлуатувати частіше 60 разів на день, краще вибирати моделі мінімум з 4 петлями. Якщо ви хочете підібрати для своєї квартири тільки найкращі моделі, то звертайте увагу на вхідні металеві двері, петлі яких оснащені опорним підшипником. Такі вироби здатні прослужити понад 10 років.

Теплоізоляція

Досвідчені зловмисники та представники правоохоронних органів стверджують, що будь-який замок можна зламати. Питання тільки стоїть у тому, скільки часу знадобиться злодію, щоб відчинити встановлену у ваших дверях систему. Якісний запірний механізм потрібен для того, щоб затримати грабіжників до приїзду поліції. Для надійного захисту достатньо встановити не більше 2 замкових систем із різними механізмами.

Рейтинг металевих дверей 2021 року (Україна)

Оскільки кожна квартира чи будинок потребують встановлення вхідних дверей, кількість виробників, що пропонують подібну продукцію, з кожним роком тільки збільшується. Але далеко не кожен із них пропонує вироби високої якості. Щоб нашим читачам було простіше вибрати найкращі вхідні двері в квартиру, пропонуємо розглянути рейтинг українських виробників, чия продукція справді заслуговує на увагу. У нього включені лише ті бренди, які займаються виготовленням сталевих дверей, що оснащені надійною системою захисту. В Україні, на жаль, не так вже й багато виробників, які роблять якісні вхідні двері, тому ми пропонуємо розглянути не ТОП 10, а лише трійку найкращих брендів.


Прем'єр

Український виробник дверей «Прем'єр» відомий тим, що виготовляє оригінальні вхідні двері з метало-фільончастим фасадом. Таке рішення дозволяє зробити конструкцію не тільки незвичайною, але й надійнішою, а ковані елементи надають будь-якому виробу особливої ••вишуканості та неповторного стилю.

Компанія «Прем'єр» очолила наш рейтинг сталевих дверей виробників завдяки тому, що створює свою продукцію за допомогою перевірених часом технологій, але при цьому не відмовляється від свіжих технічних розробок. Яскравим прикладом служить рейтинг 2021, що очолили вхідні двері, з двошаровим порошковим покриттям, стійким до впливу ультрафіолету. Подібні вироби не піддаються зовнішньому впливу та зберігають презентабельний зовнішній вигляд протягом багатьох років експлуатації.

Переваги продукції бренду «Прем'єр»:

 • Виготовлена із якісних матеріалів.
 • Є моделі з різними видами зовнішнього оздоблення (МДФ, МДФ-плівка, шпон, фільонка з натуральної деревини, антивандальна плівка, полімерний барвник).
 • У конструкції використовують щонайменше 4 ребра жорсткості, а коробка виготовлена з гнутого профілю.
 • Вироби мають високий рівень тепло-, звуко- і шумоізоляції.
 • Кожні двері оснащені по периметру ущільнювачем, який забезпечує повну герметичність.

Але найголовнішою перевагою вхідних дверей «Прем'єр» є їхня краса. Компанія регулярно випускає нові колекції металофільончастих дверей, які здатні стати справжньою окрасою будь-якої квартири та будинку.


Страж

Коли ви вибираєте вхідні двері, рейтинг виробників допомагає вам підібрати найбільш оптимальне рішення. Якщо на першому місці нашого топу стоїть компанія, що пропонує продукцію преміум класу, то друге місце займає бренд, у чиїй продукції ідеально поєднуються доступна ціна та висока якість виготовлення.

Тепер йдеться про одеську компанію «Страж», яка вже понад 17 років постачає на ринок вишукані та надійні двері з оригінальним дизайнерським оформленням. Бренд пропонує як преміальні колекції типу «Патина» або «Престиж», в яких можна побачити вироби з вітражами та кованими елементами, так і стандартні, але не менш презентабельні серії. В асортименті компанії «Страж» є двері, виконані в будь-яких стилях, від витонченої класики до мінімалістичного хай-теку.

Позитивні якості продукції «Страж»:

 • Надійність.
 • Міцність.
 • Стійкість до дії зовнішніх факторів.
 • Якісна фурнітура.
 • Відповідність європейським стандартам якості.


Патріот

Продукція бренду "Патріот" замикає наш топ сталевих дверей. Компанія виробляє вхідні двері з різним ступенем захисту та різноманітним дизайнерським оформленням. Її продукція має такі переваги:

 • Виріб будь-якої конструкції має гарантію не менше 5 років.
 • Для виготовлення дверного полотна використовують холоднокатану сталь товщиною 1,5-1,8 мм.
 • Утеплювачем виступає мінеральна вата.
 • У кожній моделі використовуються вертикальні та горизонтальні ребра жорсткості.
 • У виробах використовують якісну фурнітуру.

Компанія «Патріот» завершує рейтинг наших виробників металевих дверей, але це зовсім не означає, що на українському ринку більше немає гідних брендів. З кожним роком з'являються нові виробники, що пропонують клієнтам цікаві моделі вхідних дверей, тому наш топ з часом обов'язково оновлюватиметься і доповнюватиметься.


Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію