Як вибрати вхідні металеві двері з високим рівнем захисту

Мабуть, складно в наш час знайти людину, яка не замислювався б про те, як вибрати вхідні металеві двері в квартиру або котедж. Питання безпеки власного житла для людей в пріоритеті, але сьогодні внаслідок величезного кількості моделей, розвитку нових технологій, завдання вибору стоїть як ніколи гостро. Одні виробники пишаються хитрими замками , інші - обробкою , треті - міцної конструкцією . Од нако тільки 30-40 % з 100% дверей п о-справжньому відповідає необхідним параметрам , а саме:
 • і зготовленіі за сучасними стандартами на новому обладнанні в заводських умовах;
 • якісне сировину (сталь) для металевих елементів ;
 • надійна фурнітура та замки;
 • естетичне оформлення , повна звукоізоляції , здатність зберігати тепло.

І зготовітелі ТОП-10 випробовують надійність своїх вхідних дверей , піддаючи їх своєрідним краш -тест. В ході тестів перевіряються такі показники як:

 • стійкість до пожежі - згідно діючим нормам якісний виріб успішно чинить опір вогню протягом 30-60 хвилин. Примітно, що в моделях низької якості матеріал (сталевий лист) залишається недоторканим полум'ям, воно проникає всередину житла через нез аваренние щілини, після чого починає горіти ущільнювач і далі вся квартира ;
 • теп лопроводность - властивість забезпечення комфорту в житло;
 • стійкість до зломів і пуленепробіваемость (елітні моделі) - на жаль, " майстерність " зломщиків безперервно раст ет, тому удосконалюються і дані характеристики .

Результатом перевірок стає присвоєння продукці і сертифікатів ДСТУ, як гарантії відповідності прийнятим стандартам якості. Якщо ви хочете, щоб двері виконувала свої функції і була запорукою безпеки жив ья , звертайте увагу тільки на сертифіковану продукцію.

Як виглядають якісні залізні двері

Більшість споживачів помилково вважають, що чим двері вхідні броньовані ( металеві ) товщі, тим краще. Насправді клас взломостойкості повинен розглядатися в комплексі наступних факторів:

 • товщина металоконструкцій - сюди входять сталеві п Анелі 6-10 мм, ребра жорсткості , дверна коробка (найчастіше з швелера);
 • замкові механізми з системою багатостороннього замикання і захистом від перелому;
 • захист замків - найбільш затребувані додаткові бронепластини з розжареної сталі, броненакладки різної форми і товщини ;
 • спосіб установки запірних механізмів (внутрішній або зовнішній) ;
 • варіанти монтажу конструкції в дверний отвір і багато іншого.

Єдина допущена на одному з етапів виробництва помилка призведе до втрати всіх позитивних якостей, тому вибирайте тільки всесвітньо відома, перші бренди, які дорожать репутацією.

Крім того, важливо знати, що двері сталеві ( залізні ) вхідні , які встановлюються в квартирах, мають різний призначення за категоріями: можуть демонструвати високий клас пожароустойчивости, але низький по взломостойкості і навпаки. Для швидкого проникнення в будинок пожежних дверна конструкція виконується без ребер жорсткості з тонких сталевих листів. Але те ж саме легко виконають і зловмисники. Вкрай важливе значення про підібрати з усіх різновидів ту , яка вдало поєднує всі необхідні характеристики.

Що вибрати: куточок або профіль

На даний момен т 70% покупок припадає на металеві двері з вигнутою чи СТОВ стали (профілю), основними перевагами яких є:

 • широке розмаїття моделей в будь-якому магазині;
 • на 30-50% менший вага в порівнянні з кутиковими конструкціями ;
 • простий е виготовлення .

У магазинах є 2 різновиди таких моделей:

 • з коробкою, ребрами жорсткості і панелями до 4 мм, що мають замкнутий внутрішній контур ;
 • стандартні сталеві вироби без замкнутого контуру. Основою полотен часто служить лист товщиною до 2 мм.

Конструкції з куточків вважаються не такими гарними зовні, однак по міцності з ними зрівняється далеко не кожен металопрофіль. Такі вироби серійно виготовляють далеко не всі бренди, найчастіше це індивідуальні замовлення.

Головне при облаштуванні власного будинку звертати увагу не на тип профілю, а на клас взломостойкості вироби, оскільки різні виробники виготовляють продукцію за власними технологіями . Наприклад, один завод користувався куточком і отримав двері 4 класу, а інший металопрофілем і в результаті отримав такий же клас, що підтверджується сертифікатами.

Секрети замків і петель

Як вже говорилося вище, в повній мірі переваги металевих дверей проявляються в ході експлуатації при правильному підборі всіх деталей . Наприклад, дверні петлі , які можуть бути зовнішніми або внутрішніми. Деякі покупці наївно вважають, що якщо петлі не видно, злодій не зможе зрізати їх болгаркою. Це шкідливе оману!

За чинним вимогам , якраз зовнішні петлі обладнуються так званими антизрізами - прихованими елементами і, перешкоджають зрізання. Вони розташовуються по всій довжині петлі і збільшують термін " роботи " зломщика.

Більшість домушників не оригінальні. Раз освоївши будь-якої метод, " фахівець " користується ним постійно. Так, будь-які двері , навіть зовнішні металеві , часто відкривають за допомогою наступних інструментів :

 • домкрата або брухту (вдавлюючи їх всередину приміщення);
 • коловороту (проробляють отверсием ку в тонкому сталевому листі );
 • молотка і зубила (вбиваючи ригелі назад в замок);
 • відмичок.

Як видно, в основному удар припадає на замки , саме на подолання запорів доводиться ключова витрата часу . Тому встановіть як мінімум два запірних механізму протилежних за типом дії: зі змінною серцевиною і сувальдний. Один з них обов'язково фіксується вертикально по системі «краб». Вибираючи замок зі змінною серцевиною, прослідкуйте, щоб вона:

 • мала спеціальні штифти, які захистять від висвердлювання;
 • була забезпечена спеціальною скобою, яка захищає від переломлення;
 • була комп'ютерної, тобто, щоб ключ мав перфорацію.

Як саме монтувати замок - справа тільки ваше. Однак, якщо він встановлений всередині полотна, за ним досить складно доглядати. Для тих, хто бажає отримати практично 100% гарантію від віджимань ломом або домкратом рада: встановіть в районі замку підсилювальний кишеню.

Яке у пустоті наповнення

Перед тим , як вибрати залізні двері остаточно, варто заглянути в її середину, тим більше що заповнення у неї вельми не проста: 6 ребер жорсткості з куточка 35 мм, які розташовані найчастіше вертикально. Горизонтальні додаткові ребра встановлюють в свої вироби відомі виробники.

Простір між ребрами заповнюється звуко - і теплоізоляційним матеріалом, як правило - мінеральною ватою або іншим, створеним на основі базальтового волокна. Зустрічається також поліуретан, пенопропілен, керамзитобетон і ін. У різних виробників свій утеплювач, п оетому інформацію уточнюйте .

Де шукати «ту саму» двері

Формування ринку залізних дверей почалося в Україні в середині 90-х років минулого століття. У 21 столітті пропозицій настільки багато, що цілком спокійно можна захистити будинок або офіс від пронікновен ія ззовні за допомогою української або імпортної продукції.

Огляд -дослідження вхідних металевих дверей часто зустрічається в пресі . Цей сегмент ринку ділять:

 • зарубіжні, всесвітньо відомі бренди, які випускають виключно заводського ю продукцію преміум якості. Н едостаткі - типові розміри , висока вартість нестандартної обробки;
 • українські виробники, які виготовляють продукцію на власних модернізованих заводах із застосуванням новітніх технологій. Недоліки - не зовсім якісне виконання.

На щастя, кустарні майстерні пішли в минуле, тому виб і рать потрібний виріб стало набагато легше!


Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію