Як вибрати вхідні двері в квартиру

Як правильно вибрати вхідні двері.

Поради експерта

Давайте поговоримо про вхідні двері? Як правильно вибрати вхідні двері, не піддатися міфам виробників і маркетологів. Давайте правильно розуміти, для чого потрібні вхідні двері саме Вам, і яким обов'язковим вимогам повинні відповідати саме Ваші вхідні двері?

Почнемо з розмірів прорізів, а точніше їх замірів. Не варто покладатися на те, що вони у Вас «звичайні» або «стандартні». Краще викликати компетентного фахівця по вимірах. Це допоможе уникнути проблем, пов'язаних з невідповідністю розмірів дверей розмірами отвору.

Наступний крок можна назвати вибором рівня безпеки, який повинна забезпечити двері своїм власникам.

Дуже часто, при першій консультації по вхідним дверям, люди цікавляться саме бронедверьмі. За принципом «мій дім-моя фортеця» бажання цілком обгрунтовано, але давайте розберемося, що ж таке броньовані двері?

Термін «броньовані двері» це сленг, який досить часто використовується для залучення уваги споживача, наприклад: броньовані двері за 3780 грн! Це зовсім не означає, що Ви купуєте двері від Форт Нокса, це просто гарна назва. За класифікації ж вхідні двері бувають протиударні і куленепробивні. Саме це треба уточнювати при покупці дверей. А також слід уточнити рівень безпеки. Виходячи з того рівня, який Вам потрібен, вибирайте матеріал, комплектацію замками, конструкцію і особливості установки. Міцні металеві двері із замками надійної конструкції, захищеними завісами, протизнімніми штирями і укріпленими кутами може стати непоганим варіантом у багатьох випадках, але далеко не у всіх. Найкраще консультуватися з фахівцями по кожному елементу і уникати підходу: «Мені всього і побільше!». Інакше й самі двері і їх вартість можуть виявитися для Вас реально непідйомними.

Гарна теплоізоляція - важливий елемент якісної двері. У наш час мешканцям багатьох квартир за опалення платити доводиться багато, а топлять при цьому слабо. Відповідно, питання збереження тепла виходить на перший план. Ось чому потрібно приділити вибору теплоізолюючих матеріалів серйозну увагу.

Більше низькою теплопровідністю володіють вхідні двері з масиву дерева, але на сьогоднішній день такі двері представлені на ринку досить вузько і вартість таких дверей досить висока.

Якщо ми говоримо про металеві вхідні двері з низькою теплопровідністю, то звертайте увагу на наповнення дверного полотна і дверної коробки спеціальними теплоізолюючими матеріалами, сам по собі метал є провідником холоду.

Облицювання металевої коробки і дверного полотна МДФ панелями зовні і всередині значно утеплює конструкцію.

Варто звернути увагу на щільність прилягання дверного полотна до дверної рами, на геометричну точність самої конструкції, щоб уникнути протягів.

Звукоізоляція важлива не менше, особливо в гучних коробках багатоквартирних будинків. Звуки часто передаються усією структурою будинку. Тому повністю позбавитися від шумових ефектів за допомогою однієї тільки двері з гарною ізоляцією, можливо, і не вдасться, але істотно знизити їхню гучність - цілком.

Шумоізоляція вхідних дверей залежить від товщини матеріалу, який використовується при виготовленні дверей. Чим вага дверей важче, тим краще звукоізоляція.

Всі основні показники для поліпшення теплоізоляції так само служать і для збільшення шумоізоляції. В якості шумоізолятором використовується мінеральна вата, гумовий ущільнювач, облицювання МДФ панелями. Хорошими звукоізоляційними характеристиками володіють двері з натурального дерева.

Якщо двері забезпечує гідний рівень безпеки, теплоізоляції і звукоізоляції, то це зовсім не означає, що вона повинна виглядати як танк. Вибирайте дизайн і матеріали обробки, які будуть Вам до душі і органічно впишуться в інтер'єр квартири.

Зрозуміло, всі вищевикладені моменти суттєво впливають на вартість дверей. Однак, як і в багатьох інших випадках, тут працює правило: платиш більше зараз - економиш потім, економиш зараз - платиш більше потім. Проблеми з дешевими - а тому ненадійними і незручними - дверима в квартиру рано чи пізно все одно призведуть до втрати грошей і часу на їх вирішення.

Всі ці поради можна успішно застосувати, коли дійсно є з чого вибирати. Повірте, асортимент дверних салонів Компанії Тріо Двері забезпечить Вам таку можливість, а грамотні консультанти допоможуть вибрати саме ті двері, яка підійде Вам якнайкраще.

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію