Як правильно обрати двері

Як правильно обрати мiжкiмнатнi дверi

Двері це той товар, який кожен з нас купує не на один рік. Природно, що при покупці треба звернути увагу не тільки на зовнішній вигляд і колір, а й на матеріали, якість збірки, репутацію виробника. Щоб не допустити прикрих помилок при покупці дверей варто підготуватися заздалегідь. Ось кілька порад, з чого треба починати при покупці міжкімнатних дверей:

Перше, що Ви повинні чітко уявляти, це те, якми саме мають бути ці двері. У якому стилі повинні бути виконані? Який дизайн і колірне рішення буде для вашого інтер'єру вигідніше за все? Який матеріал для Вас буде найкращим, будуть це шпоновані двері, ламіновані двері або ж двері з натуральної деревини - масив. Визначитися Вам може допомогти Інтернет магазин, де представлені безліч моделей від кращих брендів світу.

Наступним етапом буде виклик кваліфікованого фахівця по вимірах. Користуючись його послугами, Ви уникнете помилок при виготовленні дверей в майбутньому. Ми пропонуємо цю послугу абсолютно безкоштовно. Приїхавши до Вас, він зробить всі необхідні виміри, і передасть їх на специфікацію менеджеру дверного салону для прорахунку вартості замовлення за Вашими розмірами. Таким чином, Ви зможете без особливих зусиль, фактично не виходячи з дому подолати найголовніший етап у процесі купівлі міжкімнатних дверей.

Дизайнери радять підбирати колір дверей в поєднанні з кольором підлоги і меблів. Ідеальний варіант, коли окрас дерев'яних дверей більш насичений, з відзнакою на пару тонів від забарвлення підлоги і меблів в даному приміщенні. А якщо Ви зупинили свій вибір на ламінованих або фарбованих дверях, то тут у Вас безліч варіантів підкреслити яскравість і індивідуальність свого інтер'єру, головне щоб кольори гармоніювали один з одним.

Ще один момент, про який варто знати, до початку покупки це те, що одна і та ж модель шпонованих дверей з різних партій може відрізнятися відтінком покриття або фурнітури. Тому, радимо купувати всі двері в одне замовлення. Щоб уникнути порушення загальної гармонії інтер'єру приміщення, запитайте у менеджера про можливість зробити бронь на обрані Вами двері або скористатися послугою «Розстрочка».

Як правило, одна і та ж модель є в заскленому і глухому варіантах. Прийнято вважати, що в санвузли та спальні краще брати двері без скла, а в вітальні і кухні, навпаки, зі склом. Але сьогоднішній асортимент моделей може запросто зруйнувати цей стереотип. Є двері, де площа скління не велика або ж скло затоновано, прикрашено лазерним малюнком або вітражем. Такі варіанти моделей крім декоративної функції, зможуть ще допомогти вирішити проблему з освітленням темного коридору.

Підводним каменем може стати і те, що часто покупцеві озвучується вартість тільки дверного полотна, а потім до неї додається ще й вартість супутньої фурнітури (дверної коробки, лиштви, петель, та ін.) Нарощуючи загальну вартість дверей ще в два рази. Також при укладанні договору варто звертати увагу на терміни виготовлення і на те, чи надає продавець послуги з установки. Враховуючи все це, Ви можете бути спокійні, що Вас не обман і не підведуть, і двері ще довго будуть радувати Вас. Ну і, безумовно, при самій покупці варто звертати увагу на якість виготовлення і надійність самого виробника - бренду. Саме від цього залежить довговічність використання дверей.

Тепер Ви озброєні знаннями і впевнено починайте пошук міжкімнатних дверей для будинку, квартири або офісу.

Ми ж запрошуємо Вас в дверні салони Компанії Тріо Двері, які є в Киеві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Мариуполі.

Тут Вам завжди підкажуть і допоможуть правильно і зі смаком підібрати як міжкімнатні так і вхідні двері.

Широкий асортимент, якість дверей, грамотні фахівці, лояльні ціни і постійно діючі акції зможуть задовольнити самого педантичного клієнта.


Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію