Глянцеві двері: переваги у повсякденні

Раніше було прийнято вважати, що якщо двері глянсові, то вони обов'язково будуть однотонні, глухі табез будь-яких вставок і фільонок. Сьогодні виробники руйнують всі ці стандарти.

Глянцем, тобто спеціальним лаком, покривають як пофарбовані так і шпоновані двері. Залежно від структури малюнка деревини, візуальний ефект виходить настільки різноманітний, що здатний здивувати самого вимогливого художника та дизайнера.
 
Приголомшливо виглядають двері з глянцевим покриттям з тонкими вставками алюмінію або зі структурованим склом. Уявіть як будуть виглядати, наприклад, двері в глибокому чорному покритті глянцю з широкою смугою чорного, або навіть білого, рельєфного скла.
Ще можна поекспериментувати і покрити глянцем тільки лиштву, а саме полотно залишити в матовому покритті, або навпаки. У такому варіанті Ваші двері будуть виглядати не просто незвично, а й створять нестандартний і яскравий дизайн.
Ну і не варто забувати, що будь-яка глянцева поверхня візуально збільшує простір. Наприклад, в кімнату з низькими стелями можна замовити міжкімнатні двері від підлоги до стелі з глянцевим покриттям. Такий прийом не тільки візуально підніме стелю, але і збільшить приміщення уздовш.
Такі двері можуть стати справжньою прикрасою інтер'єру - його композиційним центром.
 
Практичні вигоди
Лак, яким покривають поверхню дверей, надаючи їм глянсовий ефект, додає їм і зносостійкості. Кігітки пухнастих пустунів вже не зможуть зашкодити зовнішньому вигляду двері. Пошкодити покриття можна тільки грубим металевим предметом, наприклад цвяхом. Але і в цьому випадку глянцеві двері мають перевагу - їх легко можна відреставрувати викликавши майстра.
Лак що використовується для покриття дверний системи абсолютно безпечний для людей і тварин: він не виділяє шкідливих випарів, тому не шкодить домашньої атмосфери.
Зате додає двері вологостійкості, тому, такі двері спокійно можна ставити в приміщення з підвищеною вологістю, наприклад у ванну кімнату.
 
Повсякденний догляд
Такі двері потребують догляду не більше, ніж будь-які меблі у вашій квартирі. Двері не псуються жирними плямами і легко очищуються вологою ганчіркою. Та й фарба не вигорає, протягом тривалого часу залишається такою ж «свіжою» і яскравою, як при покупці.
 
Глянцеві міжкімнатні двері мають безліч приголомшливих властивостей, завдяки чому покупка таких конструкцій вигідна і вдала.
   

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію