Різні міфи про купівлю того чи іншого товару супроводжують людину при виборі будь-якої продукції і надають на нього істотний вплив. Одні з них - правда, інші - відвертий маркетинговий вигадка. Розглянемо найпопулярніші міфи про дверної фурнітури.
Міф 1. Латунні ручки набагато надійніше і довговічніше, ніж вироби зі сплаву цинку, міді і алюмінію
Сама по собі латунь - це теж сплав, але тільки цинку і міді. Алюміній робить вироби дешевше і доступніше покупцеві. Звичайно, дверну ручку з латуні зламати набагато важче, але самі по собі ручки практично не ламаються. Виходить з ладу механізм замків. Тому, купуючи продукцію відомого виробника з надійним замком цілком можна зупинитися на ручках з ЦАМу (сплаву цинку, алюмінію і міді).
Міф 2. На латуні гальванічний шар тримається довше
Це правда. Але заводи-виробники з багаторічним досвідом знайшли вихід і для ЦАМу. Перед фінішним покриттям гальваніки, ручка покривається тонким мідним шаром. Молекули гальванічного покриття розпізнають матеріал як мідь - покриття виходить щільним і довговічним.
Міф 3. При однаковій вартості виробів виробник не має значення
Навпаки! Вкрай недалекоглядно купувати товари нікому не відомих фірм. У них часто убогий асортимент, нерідко відсутня можливість заміни продукції, або просто немає фізичного відділення магазину, куди можна повернути покупку.
Міф 4. Різні бренди, але аналогічні кольору фурнітури.
Насправді, якщо в одній кімнаті використовувати фурнітури однакового найменування кольору, але від різних виробників, то відмінність у відтінках все ж буде помітно. Тим більше продукція кожного з брендів має різний термін експлуатації (стійкість до ультрафіолету, стирання і т. Д.). Тому, навіть якщо відразу різниця видно не буде, з часом вона проявиться.
Міф 5. Роз'ємні петлі надійніше
Це правда, якщо розглядати можливість просто зняти полотно при необхідності, без демонтажу кріплення.
Міф 6. Петлі «метелики» і приховані петлі підходять до всіх дверей
Не зовсім. «Метелики» фахівці рекомендують встановити на неважкі двері, а ось приховані петлі - на масивні, товсті полотна і лиштви. Також це пов'язано і з ціною. Петлі «Метелики» досить недорогий варіант, а ось Приховані петлі дають значне подорожчання двері.
Міф 7. Для міжкімнатних дверей підійдуть будь-які замки
Дешева фурнітура вкрай ненадійна. Язичок часто не входить в корпус, вимагає зусиль для повного зачинення дверей. Замок скрипить, не регулюється. Такий замок може служити і півроку, і рік, але при поломці такий виріб легше просто замінити, а не намагатися полагодити.
Міф 8. Стамеска - кращий інструмент для установки фурнітури
Якщо ви придбали двері з МДФ, відмовтеся від стамески. Вона сприяє розшарування матеріалу. Найкраще, коли зарезка отворів під ручку, замок і петлі йде відразу на фабриці дверей. Або користуйтеся фрезером, або купуйте фурнітуру, яка потребує врізки.
Міф 9. Всі кноби ненадійні
Ручки-вертушки (ноби або кноби), як і будь-які інші моделі, бувають якісними і не дуже. Продукція відомих виробників здатна прослужити до 10 років, на відміну від кустарної, але і за ціною вона спочатку сильно відрізняється.
Міф 10. Основний критерій вибору дверної фурнітури - власний смак і ціна
Вкрай шкідливий міф. Брати до уваги потрібно безліч моментів:
• розмір і вага двері;
• конфігурацію всього дверного блоку;
• умови експлуатації (розміщення, частота користування, температура і т. Д.);
• виробник.
Тепер Ви з легкістю зможете не помилитися при виборі дверної фурнітури. А якщо залишилися сумніви, наші менеджери завжди готові допомогти.