Вхідні двері з МДФ

Показано з 1 по 15 із 85 (всього 6 сторінок)

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію

Двері вхідні МДФ - це не полотно з деревоволокнистої плити, а комплекс з металевого полотна, покритого накладкою з МДФ. Особливістю таких конструкцій є різноманітність колірних і дизайнерських рішень. Вхідні двері з накладкою з МДФ відрізняються міцністю, надійністю і стійкістю до впливу погодних умов.

Матеріал для накладки виготовляється з висушених волокон деревини з подальшою обробкою сполучних елементів. На завершенні процесу відбувається формування плити під пресом. Аналогом вхідних полотен, покритих древесноволокнистою плитою, багато хто вважає моделі з обрамленням з дерев'яного шпону. На практиці ціна на обидва види практично однакова і зроблені вони так само з деревного матеріалу, але останні виходять більш важкими. Легкість конструкції і зручність використання особливо важливі, коли в будинку є дитина. Великий вибір якісних вхідних дверей з МДФ за доступною ціною представлений в салоні «Тріо Двері».

Вхідні двері МДФ: особливості

Для обрамлення сталевого полотна, яке лежить в основі вхідних дверей, використовується накладка з МДФ товщиною від 10 до 16 мм. Вона характеризується такими особливостями:

• матеріал дозволяє наносити на його поверхню рельєфний малюнок будь-якої складності, включаючи прямокутні і криволінійні елементи;

• дерево - основа деревоволокнистих плит, тому відрізняється екологічністю і не виділяє шкідливих речовин;

• двері МДФ вхідні мають відмінну ізоляцією звуку і тепла;

• матеріал проявляє стійкість до впливу грибка та інших мікроорганізмів;

• це аналог натуральної деревини;

• матеріал стійкий до підвищеного рівня вологості і до стрибків температури.

Широкий асортимент вхідних дверей МДФ представлений в каталозі салону «Тріо Двері». У нас можна знайти моделі будь-якого забарвлення і дизайну за доступною ціною. Пропонуємо швидку доставку і професійну установку. Щоб уточнити наявність моделі, що сподобалася і отримати докладну консультацію, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.