Міжкімнатні двері прихованого монтажу

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію

Двері міжкімнатні невидимки або прихованого монтажу - це оригінальне дизайнерське рішення, що дозволяє створити максимально рівну поверхню стін. Щоб стіна була ідеально рівною, міжкімнатні приховані двері потрібно продумувати ще на етапі проектування та монтувати до фінальної обробки приміщення. Великий асортимент міжкімнатних дверей прихованого монтажу пропонує салон ТРІО ДВЕРІ.

Міжкімнатні двері прихованого монтажу: переваги

Незважаючи на те, що продумувати систему монтажу прихованих міжкімнатних полотен потрібно ще на етапі планування, у таких моделей є маса переваг перед стандартними конструкціями.

Відстутність проміжку між полотном і стіною. Основна функція прихованих моделей – бути невидимими, тому їх часто використовують в місцях, де знаходиться допоміжний вхід - в ігрових кімнатах, в коморах, в запасних виходах.

2. Економія місця. Міжкімнатні приховані дверей не обрамляють лиштвою, тому їх монтаж виправданий при оформленні вузьких, невеликих за площею приміщень, наприклад, коридорів або кухонь.

3. Нестандартна форма отвору. Прихований варіант міжкімнатних полотен може виготовлятися під будь-які отвори. Вони можуть бути скошеними або округлими.

4. Нестандартний розмір полотна. Якщо висота полотна більше 2,4 м., зазвичай, рекомендовано монтаж невидимих ​​міжкімнатних дверей. Також полотна можна робити вузькими або низькими в залежності від висоти стелі і площі самої квартири.

Купити приховані двері міжкімнатні за вигідною ціною ви завжди можете в нашому салоні. Пропонуємо широкий асортимент моделей з грунтованим полотном, склом, шпоном, фарбованим полотном та інших популярних матеріалів. Також доступні вишукані моделі зі скляними вставками, декором і художнім розписом.