Скляні перегородки - альтернатива міжкімнатних дверей

Бажання розширити простір власної квартири і впустити в неї більше природного світла цілком зрозуміло. Одним з варіантів такого рішення є міжкімнатні скляні перегородки.
     Крім свого прямого призначення - зонування і ізолювання простору, такі конструкції привносять в інтер'єр і декоративну родзинку: вітражі, малюнки пескоструем на склі, фотодрук і тонування скла - всі ці варіанти декору дизайнери активно використовують при створенні дизайн проектів.
При виборі перегородок важливо знати, що не тільки на малюнок на склі та спосіб його нанесення потрібно звернути увагу. Скляні перегородки можуть бути в обв'язки - алюмінієвої або дерев'яної або суцільноскляні. У випадку з використанням профілю, як правило, вставляється звичайне скло 4 мм. Також варто пам'ятати, що є варіанти форм і матеріалів самого профілю, який тримає скло по периметру і, фактично, забезпечує функціональність самої перегородки.
Останнім часом все більшої популярності набирають перегородки зі скла взагалі без обв'язки алюмінієм. У таких конструкціях використовується спеціальний Стеклодержателі, які стикуються вже з самим розсувним механізмом.
Товщина і вид використовуваного скла також може бути різною. Це може бути:
- триплекс (багатошарове скло, яке навіть якщо його розбити не висипається осколками, а просто дає тріщину, як автомобільне скло);
- загартоване (або гартоване) скло - міцність в 5-6 разів вище, ніж у звичайного, при прямому ударі. Але! Гартоване скло обов'язково треба захищати по периметру, воно не витримує ударів в торець! Але і в цьому випадку це скло просто розсипається на дрібні негострі шматочки.
- акрилове оргскло - штучний сплав забезпечує прозорість, практично без спотворень і зовсім не розбивається, можна тільки зламати.
Як ми бачимо, сучасні види скла зовсім не настільки тендітні, як може здатися. Вони здатні витримати серйозні удари і навантаження в більш ніж 100 кг.
Важливо відзначити, що велике значення при виборі перегородки має виробник самої розсувної системи. Важливо віддавати перевагу фабрикам, давно працюють в цій сфері і зарекомендували себе.
Також сьогодні технології дозволяють застосовувати скло і в створенні вигнутих (радісних) перегородках. Стильно і оригінально виглядають перегородки, в яких скло поєднується з каменем, деревом або шкірою. Все це розширює можливості для дизайну інтер'єру та оформлення свого власного унікального простору для роботи або житла.
   Скляні перегородки - відмінне рішення не тільки для невеликих, житлових або офісних приміщень, а також для простору в стилі хай-тек, мінімалізм, індастріал і інших сучасних напрямків.
І нехай вони не забезпечують повну шумо- і теплоізоляцію, як і будь-яка розсувні система, роль прозорим скляним перегородки складно недооцінити.
Звертайтеся до наших менеджерів в салонах або на гарячу лінію, і Ми Вам відповімо на всі технічні питання, прорахуємо сподобався Вам варіант    Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію