ДВЕРІ ЗІ СКЛА: ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ

Двері зі скла вже багато років використовуються в бізнес-центрах, торгових центрах, бутиках і не так давно завоювали популярність серед житлових будинків. Практичність і функціональність даних конструкція неможливо переоцінити.
Скляні двері в будь-якому приміщенні візуально розширюють простанство, в один і той же час вони не перекривають огляд і є необхідною розмежувальної перегородкою. Тому, якщо необхідно "полегшити" стіну або не перекривати доступ природного освітлення - скляні двері ідеальне рішення проблемми.
 
Види скляних дверей
Скляні двері можуть бути каркасними (скло є накладним елементом) і безкаркасними (тобто суцільноскляними). Дверний блок з накладними склом по всьому периметру може бути різних розмірів, кольорів і способів відкривання, але обмежений за формою. Як правило, конструкція такого полотна - зрощений сосновий брус по периметру облицьований плитами МДФ. всередині додаткові
горизонтальні ребра жорсткості і стільникове заповнення. Вага полотна досить великий, і звичайно залежить від габаритів вироби, але при цьому конструкція повністю надійна.
 
Сьогодні є виробники, які за заявкою робить скляні двері з одного боку дзеркальними, а з другої - з тонірованним склом, в будь-який обраний Вами колір. Це може стати особливо вдалим рішенням для дверей в гардеробі або ванну кімнату.
 
Також фарбоване скло саме по собі має глянцевость, тому двері зі скла стали чудовою альтернативою такому модному дізайнерсокму рішенню як глянцеві двері.
Завдяки своїм функціональним перевагам, можливості гармонійно поєднуватися з різними видами матеріалів в інтер'єрі і безлічі варіантів, скляні двері зараз все більше набувають популярності у дизайнерів.
 
Суцільноскляні міжкімнатні двері мають зовсім інший конструктив. Полотно виготовляється з цільного гартованого скла товщиною від 8 до 20мм. Товщина полотна залежить від габаритів конструкції і впливає на його міцність в цілому. Всі матеріали, що використовуються при виготовленні, відповідають вимогам по екологічності та безпеки.
 
Завдяки сучасним системам за типом відкривання суцільноскляні двері можуть бути орними, розсувними, маятниковими і навіть складними. За покриттю - від простого прозорого скла, матового або тонованого до триплекса і скла з різними видами фотодруку і художнім різьбленням. За шумо-, звукоізоляції нічим не поступаються звичайним дерев'яним міжкімнатних дверей.
Суцільноскляні двері розраховані на велику прохідність і, завдяки якісній фурнітурі, витримують 1 000 000 циклів відкриттів, що є вагомим аргументом при наявності в будинку дітей. Скляні двері прості в експлуатації і не вимогливі у догляді, стійкі до перепаду температури і вологи.
 
Безкаркасні двері відмінно підходять для зонування простору, при цьому відмінно пропускають світло і надають приміщенню легкості. Такі конструкції не обмежені в розмірі, тому є максимально вдалим рішенням при складній або нестандартної планування приміщення.
 
Існує думка, що суцільноскляні двері легко розбити, це не так. Дуже нелегко, але можливо. Скло «боїться» гострих точкових ударів по торця, але від ударів по площині, навіть металевими предметами, такі двері застраховані і повністю стійкі до руйнування від випадкового удару в побуті.
 
Якщо Ви зупинили свій вибір на скляних дверях, то обов'язково скористайтеся послугою професійного замірника.
Так як майже всі скляні двері виготовляються індивідуально під Ваші дверні прорізи, то точні виміри зберегуть Вас від помилок і проблем при монтажі.
 
      

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію