Новинка! Протипожежні міжкімнатні двері відтепер на прихованому коробі


Тема безпеки в наші дні стала особливо актуальною. Намагаємося частіше дотримуватися правил особистої гігієни та соціальної дистанції, мінімізуємо ризики для свого здоров’я та здоров’я наших близьких. Проте не варто забувати й про елементарні правила пожежної безпеки, нехтування яких може призвести до згубних наслідків за лічені хвилини.

Кожен із нас часто відвідує людні місця: працює в офісі, обідає в столовій чи кафе, відпочиває в розважальних центрах чи готелях, лікується в медичних закладах. У всіх цих місцях ми проводимо значну частину життя, відповідно вони повинні бути максимально безпечними.

Однією із складових безпеки є протипожежні двері.


У випадку НС саме вони можуть стати ключовими, тому що не пропускають прямого поширення вогню, збільшуючи час для порятунку. 

Міжкімнатні двері виробництва Astori та Dooris успішно пройшли лабораторні випробування на пожежостійкість та отримали відповідні сертифікати. Лише таку перевірену продукцію дозволено встановлювати у місцях масового скупчення людей та медичних закладах. Також протипожежні двері можна використовувати в приватних квартирах або будинках задля додаткового захисту себе та рідних. 

Уперше в Україні ми пропонуємо сучасні протипожежні двері з коробкою прихованого монтажу!

Таке рішення не тільки надійне, але й стильне, відмінно впишеться в будь-який дизайнерський проект. 


Щоб отримати більш детальну інформацію про протипожежні двері, звертайтеся за телефоном нашої гарячої лінії:

0 800 211 231

Або приходьте в салони, щоб отримати професійну консультацію від нашого менеджера. 

Подбайте про свою безпеку заздалегідь!


Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію