Монтаж Дніпро

Завдання команди Тріо Двері — збудувати якісний фундамент для довгої та безвідмовної роботи дверей. Наш багатолітній досвід доводить, що до етапу проведення монтажних робіт треба підходити індивідуально, відповідально та професійно. Доручивши нам монтаж сьогодні, Ви придбаєте впевненість у тому, що двері будуть радувати Вас впродовж багатьох років.

м. Дніпро

Наименование работЕд.Изм.Цена (грн.)
1Монтаж одностворчатого дверного блока в подготовленный проем (ручка+пена)шт.650
2Монтаж полуторного дверного блока в подготовленный проем (ручка+пена)шт.800
3Монтаж двустворчатого дверного блока в подготовленный проем (ручка+пена)шт.900
ПОДГОТОВКА ПРОЕМА
4Демонтаж входного дверного блокашт.100
5Наценка за монтаж за городомкм10
ПОДЪЕМ
6Подъем на этаж на лифте за входной блок1 шт50
7Подъем на этаж без грузового лифта за входной блок или лифт1 шт/эт50

м. Киъв

м. Мариупіль

м. Одеса

м. Харків

Зауважимо! Встановлення ручек, лиштви та ущільнювача проводиться в день монтажу дверного блоку. У випадку переноса клієнтом монтажу цих комплектуючих на інший день, додатковий виклик монтажників оплачується додатково. Вартість кожного виклику - 300 грн. 
У разі присутності нерівностей стіни в місцях прилягання дверного блоку або невідповідності технічних отворів - фірма не несе відповідальність за естетичний зовнішній вигляд встановленого блоку, а саме: красиве і рівне прилягання лиштви, відсутність нерівних швів між лиштвою і стіною. Дверні блоки повинні ставитися по рівню, в цьому випадку всі гарантійні зобов'язання зберігаються. Якщо клієнт просить встановити не за рівнем, а по стіні - гарантія знімається і цей момент відображається в акті виконаних робіт.