Міжкімнатні двері 2023: тенденції та правила вибору


Міжкімнатні двері виконують не тільки роль бар'єру між суміжними приміщеннями, але можуть служити одним з яскравих акцентів в інтер'єрі. Все залежить від того, яку модель ви оберете для своєї квартири чи будинку. У 2023 році виробники пропонують покупцям багато новинок, які відрізняються формою, розмірами, зовнішнім виглядом, фурнітурою та способом збирання. Розглянемо основні тренди та найстильніші міжкімнатні двері цього року.


Основні тренди 2023 року

Минулий рік виявився складним для всіх галузей промисловості, і виробництво дверних конструкцій не стало винятком. Змінилися як умови виробництва, а й вимоги покупців. Насамперед на це вплинув дефіцит матеріалів та сильні цінові коливання. Ціни на міжкімнатні двері зросли в 1,5-2 рази, а термін виготовлення їх збільшився з 2-3 тижнів до 1,5 місяців.

Незважаючи на всі складнощі, дверні тренди на міжкімнатні двері 2022-2023 року вже сформовані та збережуть свою актуальність найближчими роками. Умовно споживчі тенденції можна поділити на 2 групи:

 • конструктивні рішення;
 • візуальні тренди.

У першому випадку міжкімнатні двері допомагають вирішити певні проблеми у приміщенні, пов'язані з обмеженнями, наприклад, у маленькому просторі використовуються не розпашні, а розсувні конструкції. У другому випадку стильні міжкімнатні перегородки та двері стають справжньою родзинкою інтер'єру, виділяючись зовнішнім виглядом, кольором чи акцентом.

Виробники пропонують безліч різноманітних конструкцій міжкімнатних дверей, наявність певних трендів не означає, що покупець обмежується у виборі якимись рамками. Останнє слово у виборі тієї чи іншої моделі виробу залишається за клієнтом, ми пропонуємо ознайомитися з найбільш популярними в цьому році конструкціями дверних міжкімнатних полотен:

 1. Двері прихованого монтажу. Це універсальна та надійна конструкція, яка надає безмежні можливості для дизайну інтер'єру. Такі двері можуть бути пофарбовані, оздоблені шпоном, склом, дзеркалом, шкірою та навіть кам'яним шпоном.
 2. Дверні полотна дуже великої висоти. Конструкції нестандартного розміру ідеально вписуються у великі кімнати. Особливо ефектно виглядають дуже високі двері прихованого монтажу. Важливо подумати про них заздалегідь, під час складання плану ремонту подбати про створення відповідного дверного отвору.
 3. Розсувні двері та перегородки. За допомогою таких конструкцій може зонуватись простір. Також вони ефектно виглядають у мінімалістичних інтер'єрах, де мало місця для стандартних конструкцій.
 4. Двостулкові конструкції. Це ідеальний варіант для широких отворів. Обидві стулки можуть відкриватися однаково або можна зафіксувати одну в закритому положенні, а користуватися лише іншою.


 1. Білі двері. Тренд на скандинавський стиль в інтер'єрі в 2023 залишається, а в ньому найпопулярнішим кольором є, звичайно ж, білий. Білі полотна є універсальними, вони доречні в будь-якому дизайні і підходять до всіх предметів інтер'єру. Стильними залишаються не тільки білі моделі, та й двері сірого, блакитного, пастельного та інших світлих відтінків.

Зберігають популярність дверні конструкції із масиву дерева. Більш дорогий варіант дверей з дуба, доступніший – з вільхи, ясена або сосни.


Де придбати стильні міжкімнатні двері?

Модні міжкімнатні двері 2023 в асортименті пропонує інтернет-магазин «Тріо Двері». Ми не тільки продаємо готові вироби, але й робимо їх на замовлення. Переваги співпраці з нами в наявності:

 • співпрацюємо з виробниками безпосередньо;
 • пропонуємо різноманітні типи дверних конструкцій під будь-який бюджет;
 • висока якість продукції, що реалізується;
 • звертаємо увагу на потреби кожного клієнта;
 • займаємося не лише продажем, а й установкою міжкімнатних дверей.

«Тріо Двері» завжди стежить за модними тенденціями, тому пропонує клієнтам найстильніші та найзатребуваніші дверні конструкції.


Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію