Як вибрати двері в дитячу


Комфорт - головна мета при облаштуванні квартири. І для його створення приділяють чималу увагу вибору правильних міжкімнатних дверей.

Тому, продумуючи дитячу кімнату, не забудьте про створення повноцінного місця для усамітнення з красивими дверима. Своя кімната необхідна для психологічного комфорту, для можливості (незалежно від віку) зануритися в своє заняття, виконати завдання в тиші, спокійно помріяти та просто привести думки в порядок.

Як вибрати безпечні двері в дитячу, розповімо в цій статті. Є безліч нюансів, на які потрібно звернути увагу. У їх числі – і емоційні особливості підростаючої людини, і ряд потреб малюка.

 

Міжкімнатні двері в дитячу для різного віку

Не тільки на технічні характеристики виробу слід звертати увагу. Кожна вікова група вимагає особливого підходу. Кімнату для новонароджених, немовлятам і малюкам до 3 років облаштування кімнати здійснюють відповідно до смаків і власних уявлень батьків. У цей період не зайвим буде зробити акцент на декоративних властивостях - віддайте перевагу яскравим кольорам або помістіть на полотно зображення казкових героїв.

Дитяча співзалежність поступово переростає в самостійність, бажання виокремитися та підкреслити власну значущість. Підліткові важливо облаштувати свою кімнату відповідно до внутрішнього світу. Міжкімнатні двері будуть одним з елементів декору, тому повинні гармонійно вписуватися в інтер'єр. Враховуйте думку дорослої дитини при виборі кольору, фактури, дизайну.

 

Якими повинні бути двері для дитячої кімнати

  • екологічно чистими, щоб не шкодити здоров'ю;
  • відповідати нормам безпеки;
  • практичними та простими в експлуатації (легко відкриваються/закриваються);
  • міцними, бажано стійкими до подряпин і інших механічних пошкоджень;
  • з достатнім показником звукоізоляції;
  • двері, встановлені в дитячій, повинні мати сертифікат якості.


Матеріал, з якого виготовляють двері, і технологія виробництва мають бути абсолютно безпечними для здоров'я. Не вибирайте штучно створені матеріали! Не припустима наявність шкідливих складів, клейових компонентів, формальдегідів і т.п.

Якщо двері пофарбовані, то важливо дізнатися у пункті продажу чи не будуть вони виділяти специфічні запахи та скільки такий виріб потрібно провітрювати перед установкою.


Двері в дитячу спальню часто вибирають з натурального шпону. Тому що цей матеріал один з найбільш екологічно чистих, максимально натуральний і оптимальний у співвідношенні ціни/якості.

Ще одним варіантом будуть двері з масиву. Це можуть бути цінні дорогі породи або більш доступний матеріал, наприклад, сосновий брус.

 

На що ще варто звернути увагу?

Двері в дитячу кімнату можуть бути різних видів, як вибрати найбільш вдалі, залежить від особистих смакових переваг, площі приміщення та загального інтер'єру.

Часткове скління дверей - популярний спосіб надати виробу унікальності. Але наявність скла підвищує ймовірність травмування у маленьких дітей, особливо в період активних ігор. Для підлітків такий варіант підходить більше. Однак, врахуйте, що таке рішення здатне доставляти ряд незручностей, пов'язаних з погіршенням звукоізоляції і підвищеною здатністю пропускати світло.


Розпашна модель - найбільш зручний варіант. Конструкція проста, що забезпечить легку експлуатацію навіть маленькими дітьми.

Встановлювати замок в кімнаті малюків не рекомендовано (або вибирайте такий варіант, який можна відкрити з іншого боку). Однак для підлітка він може мати особливе значення, яке підтверджує його автономність.Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію