Італійська якість і функціональний дизайн: «Тріо Двері» побували на фабриці з виготовлення ручок Manital


З 18 по 22 жовтня мережі салонів «Тріо Двері» випала чудова нагода відвідати одного із найкращих італійських виробників дверних ручок Manital та побачити на власні очі увесь процес виготовлення продукції.

Фабрика Manital була заснована ще у 1990 році. Інвестуючи в дизайн та інновації, уже більше 30 років виробник дотримується високих стандартів якості та стилістики у виготовлення дверних ручок.

На сьогодні Manital – це 3600 м² площі та приблизно 4000 ручок вдень. Продукцію експортують у 70 країн світу, серед яких Австралія, ОАЕ, Китай.

Бажання експериментувати та впроваджувати інновації підкріплене тісною співпрацею впродовж всього часу із найкращими італійськими та міжнародними дизайнерами, серед яких Маріо Маззер та Джованні Крозера, Етторе Соттсасс, Доріана та Массіміліано Фуксас.

Маріо Маззер розробив проекти для провідних компаній, таких як: Bonaldo, Cappellini, Kenzo Home, Poliform, Zanotta тощо. Його роботу було нагороджено численними преміями, включаючи Good Design Award, Red Dot Design Award, New Design Award та іншими. Для Manital Маріо Маззер розробив трендові моделі ручок Intona, Hugge, а також оригінальну новинку – Saturn.


Етторе Соттсасс – ще один із провідних дизайнерів фабрики. Саме він з творчою командою впродовж багатьох років розробляли найкреативніші ідеї та підтримували філософію компанії. Найголовнішим творчим доробком дизайнера у співпраці з Manital є дверна ручка Amletto.


Доріана та Массіміліано Фуксас представляють студію дизайну Fuksas,  відому завдяки таким об’єктам, як: оперативний штаб та дослідницький центр Ferrari, розташований у самому серці промислового комплексу Ferrari в Італії, вежа Armani Ginza в Токіо, музичний театр в столиці Грузії та інших. Творчим результатом співпраці дизайнерів із фабрикою Manital стала розробка моделі Carmen.


Manital – лідер у виробництві дверних ручок, виготовлених виключно в І талії, що підтверджують численні сертифікати якості та престижні нагороди. 


Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію