Двері для офісів: критерії вибору


Ергономічний та зручний офіс збільшує працездатність співробітників, а його презентабельний зовнішній вигляд викликає у клієнтів довіру до фірми. Міжкімнатні двері в сучасних офісах не тільки виконують свої прямі функції, але і як важливий елемент інтер'єру формують у відвідувачів і працівників думку про високий статус компанії.

Умови вибору та придбання офісних дверей дещо відрізняються від покупки виробів для квартир. На перший план виходять такі характеристики моделей, як:

 • безпека та надійність – у робочих приміщеннях стоїть дорога оргтехніка, зберігається важлива документація або інші матеріальні цінності, тому конструкція має захищати кімнату від несанкціонованого проникнення;
 • привабливий дизайн – перше, на що звертають увагу відвідувачі офісу, – двері в кабінети. Важливо підтримувати високий імідж організації та позитивне враження стильними дверними полотнами;
 • загальна гармонія – весь простір офісу має бути виконаний у єдиному стилі;
 • стійкість до вогню – одна з обов'язкових вимог. Звертайте увагу на клас пожежної безпеки;
 • висока тепло- і шумоізоляція, зручність, міцність, практичність – двері в офісних приміщеннях щодня зазнають значного навантаження. Їх багато разів зачиняють і відчиняють, часто дряпають, завдають інших ушкоджень.

На жаль, необхідність придбати велику кількість виробів одночасно часто призводить до небажаної економії, що може негативно вплинути на репутацію компанії.


Двері зі скла для офісних приміщень

Скляні конструкції доречні як двері в окремі кабінети, а також це відмінний варіант зонування простору для робітників, адміністративних ділянок на площі великого розміру. Найчастіше вони є безрамною конструкцією, основне призначення якої – візуально розширити простір, придавши йому сучасного стильного вигляду. Крім надійності та ергономічності, виріб повинен повністю відповідати таким вимогам:

 • стійкість до інтенсивних навантажень, здатність витримувати численні відчинення та зачинення;
 • невибагливість у догляді, гарна звукоізоляція;
 • екологічна безпека;
 • естетичність – виріб має підтримувати ділову атмосферу.

Залежно від типу матеріалу, міжкімнатні скляні двері для офісу можуть бути виготовлені з триплексу або гартованого скла. Скло буває прозорим, дзеркальним, тонованим у будь-який відтінок, матовим. За конструкцією вони поділяються на розпашні, складні, маятникові, розсувні.


Останнім часом найпопулярнішим рішенням для зонування простору в офісах стали розсувні скляні перегородки. Такі конструкції виконані з алюмінієвого профілю та гартованого скла, мають широкий модельний ряд та різні варіанти монтажу. Фабрика Асторі виготовляє за індивідуальними розмірами такі скляні перегородки.

Хоча оформленню дверей великого значення не надають, відмінним рішенням для обробки можуть стати:

 • вітражі та гравіювання;
 • різні методи фотодруку;
 • піскоструйна обробка;
 • різні полімерні плівки.


Міжкімнатні двері в офіс з дерева чи металу

Незважаючи на велику кількість нових матеріалів, натуральна деревина не збирається здавати свої позиції. Випускають безліч моделей різної цінової категорії. Відповідно до вимог часу, виготовлення конструкцій з масиву все ж таки трапляється рідше, оскільки такі вироби виконують представницькі функції і частіше встановлюють їх в кабінетах керівництва. Для інших приміщень використовують моделі із МДФ, покриті екошпоном, шпоном, матовою фарбою або HPL-панелями.

Найбільш популярні варіанти для встановлення в офісах:

 • зі стулками класичного розпашного відкривання – універсальні, підходять для кімнат різного призначення, чудово підкреслюють інтер’єр приймальних, переговорних, конференц-залів тощо;
 • розсувні системи – надають унікальності інтер'єру, економлять площу, можуть бути автоматизовані;
 • глухі – для збереження приватності або зі склінням для відчуття свободи та легкості.
 • приховані двері під подальше оздоблення – популярний варіант останніх років, відмінно підходить для сучасних інтер'єрів у мінімалістичних або лофт-стилях.


Металеві міжкімнатні двері трапляються рідко, їх виготовляють для кімнат тих офісів, де зберігаються матеріальні цінності або потрібна особлива безпека. Найчастіше це конструкції зі сталі або алюмінію з порошковим напиленням різної гами та фактури або покриті ламінатом, МДФ із дзеркальними панелями на внутрішній стороні.

Популярні бюджетні варіанти

Ламіновані або шпоновані ДСП, а також ґрунтовані – затребуваний недорогий матеріал для виготовлення дверних конструкцій. При акуратній експлуатації вони служать багато років. Замовники потребують наступних видів офісних дверей з ДСП за способом відчинення:

 • розсувні;
 • гармошка;
 • розпашні.

Найчастіше в кабінети співробітників встановлюють одностулкові вироби, а в представницькі приміщення – двостулкові. Оскільки до офісних дверей рідко ставляться дбайливо, оптимальне рішення - придбати ламіновані моделі з врізною фурнітурою або приховані під подальше оздоблення, які можна з часом перефарбувати.


Як правильно вибрати двері для офісу

Для представницьких цілей правильніше вибрати модель з масиву, яка всім своїм виглядом покаже серйозність та успіх компанії. Основними параметрами при виборі службових дверей для офісу є такі:

 • стиль – вибирайте строгі, лаконічні моделі стриманого ділового дизайну та нейтрального відтінку, які не відволікатимуть працівників від своїх обов'язків та відмінно поєднуються зі стінами, меблями, підлоговим покриттям;
 • напрям роботи компанії – якщо співробітники вашої фірми мають справу з конфіденційними відомостями, прозорі скляні конструкції не найкращий варіант;
 • кількість співробітників – у багатолюдних офісах дверей має бути якнайменше, щоб люди не відволікалися від роботи на сторонні звуки;
 • кількість відвідувачів – у випадках, коли за день до вас приходить більше 50 клієнтів, вони повинні без проблем знаходити потрібного співробітник або відділ;
 • бюджет – вартість виробів варіюється відповідно до матеріалу, покриття, запірного механізму та інших факторів. Вибирайте серед варіантів середньої вартості, це допоможе заощадити на обслуговуванні та ремонті.

Крім того, якісні двері, будь вони міжкімнатними або офісними не повинні: скрипіти, важко зачинятися або відчинятися, а також нещільно прилягати до коробки. Оптимально відразу замовляти двері у професіоналів «під ключ», які надають і повний комплект продукції, і сервіс по доставці з монтажем, щоб уникнути проблем надалі.


Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію