Білі двері в інтер'єрі - прикраса будинку


Існує раціональне пояснення того, що білі двері найбільш часто трапляються в інтер'єрі житлових і офісних приміщень. Цей світлий відтінок відноситься до нейтральних, тому підходить до всіх варіантів дизайну. Він може бути непомітним, розчиняючись в навколишній атмосфері або приковувати до себе погляди оточуючих, забезпечуючи тишу і комфорт.

Дизайнери люблять цей колір за багатогранність: білі міжкімнатні двері в інтер'єрі чудово виглядають незалежно від обраного стилю. Саме світлі відтінки вибирали представники аристократії, тепер такі двері неодмінний атрибут оформлення квартир в сучасних або класичних стилях.

З чим поєднуються білі двері і який ефект викликають

Завдяки універсальному зовнішньому вигляду цей предмет доречний в будь-яких інтер'єрних рішеннях. Масив вибіленого дуба - популярний матеріал, з якого роблять білі класичні двері в інтер'єрі. Для підкреслення елегантності дизайну, полотно прикрашають молдінгами, пілястрами, різьбленим декором, об'ємними вставками.

У неокласичних і ультрасучасних напрямках прості білі полотна - неодмінний елемент організації простору. Бажаєте придумати власний стиль, викликати захват знайомих? Візьміть за основу прості правила:

  • відтінок стін цілком може відрізнятися від кольору дверей, головне підібрати гармонійне поєднання;
  • міжкімнатні двері можуть комбінуватися зі шторами, диванними подушками, постільною білизною та іншим текстилем;
  • якщо меблі в будинку з натурального дерева в світловому тонуванні, бажано підібрати дверне полотно з ідентичною або дуже схожою фактурою;
  • як справжні фрески, виглядають двері білого кольору в інтер'єрі насичених, темних відтінків. Іноді темними можуть бути тільки лиштва й плінтуси, створюючи своєрідне обрамлення вироба.

Якщо приміщення оформлене в яскравих тонах, такі міжкімнатні двері розбавлять колірне навантаження, привносячи в атмосферу спокій і баланс. Але, на жаль, полотно швидко втрачає свіжість і чистоту, необхідно періодично протирати його спеціальним засобом.
Вашій увазі представлено більше 255 відтінків білого

Дизайнери не дарма називають цей колір «умовно білим», нараховуючи близько 255 його відтінків. Зібрані разом, вони відрізняються один від іншого, але окремо виглядають однаково. Тому для того, щоб білі вхідні двері в інтер'єрі не виокремлювалися із загального формату дизайну, а становили єдиний ансамбль з полотнами кабінету, спальні, вітальні потрібно купувати їх одночасно.
Модельний ряд конструкцій традиційний: розсувні, розпашні, одно-і двостулкові, гармошка, поворотні. У широкі отвори встановлюють розсувні варіанти, в вузькі - розсувні, для економії місця. Складна модель (гармошка) виглядає вишукано і легко. Поворотний механізм надає дверям відчуття своєрідної грації і комфорту.


Вибираємо фурнітуру

Дверні конструкції білого кольору - класика дизайну, тому важливо вибрати для них відповідні деталі. Хоча на сучасні білі двері в інтер'єрі можна встановлювати будь-яку фурнітуру, є правила хорошого смаку. Одне з основних: ручка повинна відповідати геометрії і стилю полотна. Наприклад, полотно класичних контурів з фільонками або ліпниною не варто «прикрашати» ручкою в стилі хай-тек і навпаки.

Сміливо експериментуйте з лаконічним білосніжним полотном: підбирайте чорний або темно-коричневий замок, петлі, ручки. Не варто забувати і про класичний варіант під золото, срібло, хром або бронзу. Чим скромніше виглядають двері, тим акцентнішою може бути фурнітура. Головне - не забувати про якість всіх елементів. 

Залишились питання?

Наші спеціалісти люб’язно нададуть вам будь-яку інформацію